Shtëpi dhe truall I diskutueshëm Llixhë, Elbasan

Shitet shtëpi perdhese ne Llixhë të Elbasanit. Shtëpija ndodhet rreth 600metrave nga qëndra e Llixhës, është 110m2 dhe 300m2 terren rreth sajë. Shtëpija shitet bosh ose me mobilie. Për më tepër informacione na kontaktoni ne numrin 00306986036488.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 18 Tetor, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018