Vile 250000 Golem

Shiten 2 Vila 1 kateshe me siperfaqe banimi 84m2 secila dhe siperfaqe totale 800m2. Vilat jane te perbera nga dy dhoma gjumi secila dhe me nga nje kuzhine-dhome ndenje. Ndertimet jane kryer ne vitin 2002 dhe jane rikonstruktuar ne vitin 2011. Drita uje 24h. Gjithashtu ka pishine funksionale . Vilat kan mundsi shitjeje vetem bashk pasi kan oboorr, parkim, pishin te perbashket. cmimi 250000 euro te dyja.Adresa Durres, Golem, Rruga "Ismail Qemali" 30 metra nga deti.

Ndryshuar ne 15 N�ntor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 9 Tetor, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 15 N�ntor, 2018