Apartament 2+1 me qira në qendër të Shkodrës 250 SHKODER

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur në qendër të Shkodrës, tek ish-5 Heronjtë. Apartamenti ndodhet në katin e 8 të një pallati të ri dhe ka një sipërfaqe prej 86 m².
Ka dy dhoma gjumi, një sallon, një banjo dhe një ballkon. é‹shtë i mobiluar me orenditë kryesore.

🏷ÇMIMI: 250 €/muaj *I DISKUTUESHé‹M*
---------------
â–¶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
â–¶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 8 Tetor, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018