Vile 450000 Tirane

Shiten ne Tirane 6 Vila luksoze ne nje nga zonat me te bukura ,vetem 3 km nga TEG-u
N� historin� e arkitektur�s, sht�pit� jashte q�ndrave urbane jan� tradicionalisht t� p�rkushtuar ndaj qetesise dhe jeteses n� kontakt me natyr�n. P�rkufizimi �sht� ende i vlefshem, sidomos vilat bashk�kohore moderne n� gjelb�rim p�rfaq�sojn� shp�tim nga kaosi i qytetit, si dhe premtimin e nj� jet� t� sh�ndetshme n� natyr�. Projektuar p�r t� jetuar n� harmoni me mjedisin, vilat n� periferite metropolitane jan� shpesh prova t� larta arkitektonike, ku hapsira e brend�shme e banimit ,plani i sistemimit dhe natyra e jasht�me harmonizohen e jan� t� lidhura me nj�ra-tjetr�n me an� t� marr�dh�nieve t� frytshme q� zgjerojn� kufijt� e sht�pis� dhe projektimi ne mjedisin natyror qe �sht� zon� e gjall� ku shtrihet peisazhi dhe elementet e natyr�s ,lumi,kodra,mali.
Pershkrimi: Vilat jane ne faze ndertimi
Rezidence me 6 vila modern dy kateshe ne nje parcele me Siperfaqe 5400m2
Siperfaqe Trualli per cdo Vile: 788-900 m2
Siperfaqe Ndertimi per cdo Vile : 322m2
Kati Perdhe: 1 Sallon moderne 1 Oxhak doppio vista, 1 Kuzhine+Ngrenje me vete. 1 Dhome Gjumi ose Studio Palester etj, , 1 Banjo,1 Lavanderi e Hekurosje, 1 Garazh per dy vetura.
Kati i Pare : 1 Dhoma Gjumi Suite ,1 Garderobe, 2 Dhoma Gjumi, 2 Banjo dhe 2 Veranda

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Tetor, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018