Dyqan me qira tek Ura Dervishbeg 397 SHKODER

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan tek Ura Dervishbeg, me sipërfaqe 50 m². Dyqani ndodhet në katin përdhesë dhe ofron një pamje nga rruga dhe nga lulishtja e pallatit.
é‹shtë i ri dhe i papërdorur më parë. Ndahet në dy ambiente: ambienti i shërbimit dhe ambienti për zyrë, si dhe një banjo të kompletuar.
Ka tavan të varur me ndriçim si dhe tarabë me telekomandim.

🏷ÇMIMI: 50’000 lekë të reja në muaj *I DISKUTUESHé‹M*
--------
â–¶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
â–¶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Tetor, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018