Ambient biznesi me qira në Sheshin "Demokracia" 1200 SHKODER

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të pozicionuar në katin e II të një godine me adresë: sheshi “Demokracia”, ngjitur me Radio Shkodrën. Ambienti gëzon një sipërfaqe totale prej 120,88 m² dhe ka këto cilësi: - I ndarë në 2 dhoma me vetratë xhami
- I pajisur me 2 tualete
- Dyqani është me pamje nga rruga dhe ka vetratë xhami për një reklamim sa më të mirë.
- Ambienti është i përshtatshëm si: zyra, bar, klinikë etj.

🏷️ÇMIMI: 1'200 €/MUAJ
--------
▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶️Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 4 Tetor, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018