Ambient biznesi me qira në rrugën “Studenti” 277 SHKODER

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 80 m² në qendër të Shkodrës, në rrugën “Studenti”. Ambienti ndodhet në katin e dytë të ndërtesës. é‹shtë i shtruar me parket druri dhe ka banjo të kompletuar.
é‹shtë i pajisur me të gjitha mobiliet për lokal (tavolina, karrige, banak etj.) përfshirë edhe kondicioner dhe frigorifer. Mund të përdoret edhe për biznese të tjera, jo vetëm për lokal.

🏷ÇMIMI: 35’000 lekë të reja në muaj
--------
â–¶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
â–¶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 3 Tetor, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018