Shtepi 1250 prishtine

Leshohet shtepia me qera (300m2), MATI 1
Lëshoj shtëpinë me qera me madhësi prej 300 m2 në 6 ari e 71 m2, e përshtatshme për banim apo veprimtari të tjera si qerdhe apo çfarëdo lloj biznesi.
Lokacioni është në Lagjen e Spitalit, Rr. “Muharrem Fejza” afër shkollës Paravsia.
Shtëpia ka këtë renditje: Kati përdhesë ka 60m2 për banim me hyrje të veçantë dhe 40m2 garazhë me nxemje qendrore.
Kati i parë ka Sallon, kuzhinë, tryezari, dhomë gjumi, banjo dhe ballkon të madhë.
Kati i dytë ka 3 dhoma gjumi, banjo dhe 2 ballkone.
Po ashtu ka edhe një lokal prej 40 m2.
Oborri eshte i madh dhe i shfrytezueshem, po ashtu parking te mjaftushem.
Të interesuarit mund të kontaktojnë në numrin +3834414062

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 3 Tetor, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018