Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës 593 SHKODER

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 120 m² të pozicionuar në kat të parë. Ambienti ndodhet në qendër të Shkodrës dhe përbëhet nga të gjitha pajisjet e nevojshme për një lokal me një arredim mjaft të këndshëm dhe të rehatshëm.

🏷ÇMIMI: 75’000 lekë të reja/muaj
---------------
â–¶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
â–¶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 Tetor, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018