Apartament 21000 Fier

shitet shtepia kati i pare prane gjimnazit te ri shtepia disponon dhome gjumi dhome ndenje aneks per guzhine banjo te saporinovuar dy bodrume korridor dhe nje oborr, shtepia eshte e paisur me te tera dokumentat ne rregull

Ndryshuar ne 2 Tetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 Tetor, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 2 Tetor, 2018