Dyqan me qira pas Malteser 158 SHKODER

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 45 m², të ndodhur në rrugën "Ludovik Saraçi", pas Malteser. Dyqani është i shtruar në pllaka dhe ka një vetratë dyshe xhami që hapet komplet. Ka edhe një banjo.
🏷ÇMIMI: 20'000 leke/muaj
--------
â–¶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
â–¶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 26 Shtator, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018