Apartament 41,000 Fier

Shitet apartament ne katin e 5 me 2 dhoma gjumi te mobiluara dhe 2 banjo. Ballkon i madh ne dhomen e pritjes dhe nje ne dhomen e gjumit. Pallati disponon dhe ashensor.

Ndryshuar ne 25 Shtator, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 25 Shtator, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 25 Shtator, 2018