biznesi -fastfood zgare- 600 21 dhjetori

QERA ose SHITET biznesi "fast food,kreperi-zgare"

- shitet biznesi: 17.000euro me 600euro qera mujore
ose
- jepet me qera biznesi: 1000euro (1vit+2muaj paradhenje)

i kompletuar me paisje per fast food ,kreperi dhe zgare.Paisjet jane profesionale,cilsore dhe inox,jane te blera ne Greqi.
Biznesi eshte i ri dhe ka vetem 1 vit qe funksionon.Koncepti dhe interieri eshte realizuar me projekt arkitektonike. Lokalit eshte ne zonen e 21 Dhjetorit prane Inxhinieris se Ndertimit, nji nga zonat me te kerkuara te Tiranes ne te cilin egziston bllok lokales me frekuentim te larte.
Biznesi eshte i vetmi me ushqime Fast food &kreperi ne zone, ne nji reze goxha te madhe.Vendodhja e lokalit eshte mbi rrugen Naim Frasheri e cila lidhet me rrugen e Kavajes, prane call centerit ids dhe Drejtoris se Sigurimeve Shoqerore dhe poshte rruges se Ambasadave.
Hapsira e mbrendshme 65 m2 dhe siperfaqe te jashtme 150 m2 na te cilat jane shfrytezuar vetem 50 m2. fasade 6m xhami,ka 1 tualete dhe 1 depo ushqimore.
1.Sistem kamerash (x4 kamera)full HD,hikvision+ekranin.
2.kasa tatimore.
3.air condition
6.ngrofse kerpurdhe me gas italiane (3 muaj e perdorur)
7.dy ngrofse me dy llampa +bazament
8.sistem zeri me 4 bokse
9.sistem qendror aspirimi
10. tube shkarkimi tymrash (deri ne 5 kate lartesi)me gjersi φ30+motor(aspirator kermill)
11. frigorifer ngrires(150x 100)


PAISJET TE BANAKUT
1.aspirim zgare (kapa)350x90 cm
2.dollap maganizimi 2 m
3.bango inox 200x70cm
4.lavaman me 2 gropa inox(130x60 cm)
5.2 frigorifera banak 2m x70cm copa
6.nji frigorifer vitrine 160cm x70 cm
7.i kompletuar me ene dhe paisje gatimi per zgare-fast food
te gjitha paisjet jane profesionale greke.


PAISJE FAST FOODI
1.berese waffles dopio
2.fritez patatesh 5lt
3.fritez patatesh dopio 12lt12lt
4.nji grofse patatesh me 2 llampa
5.paisje krepash me 2 sy e madhe
6.dy pjekse mishi gjiro deri ne 80 kg
7.dy zgara 120cm x80cm ,me dy kate
1 per pule te pjekura
8.pjekses hot dog
9.pjekse pitesh per sufllaqe 60 x60 cm
10.tostier dopio


MOBILJE TE MBRENDSHME
tavolina te mbrendshme+karrige
5 tavolina te larta +12 stola
dekor i kompletuar nga arkitekt dhe me projekt dricimi
tualet i kompletuar
JASHTE
drasa per strim dyshemeje(dru origjinal cilsore ,kundra ujit) per siperfaqe 50 m2.
16 tavolina te jashtme+32 karrige
4tavolina te larta
15 vazo betoni te gjelberta
2 cadra (4mx4m)3 muaj te perdorura
2 tenda dielli (3.5mx3.5m ) 1 vite te perdorur me 5 vjet garanci

Cel. : 0694531009

Ndryshuar ne 16 Shtator, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 16 Shtator, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 16 Shtator, 2018