Godinë 2 katëshe me qira, Tiranë. 4500 TIRANE

Sun Real Estate​ ofron me qira një godinë 2 katëshe + bodrum me sipërfaqe 93 m² e ndërtuar në një truall me sipërfaqe 800 m² . Prona ndodhet në rrugën e Ambasadave në Tiranë. Ka 8 dhoma, 2 banjo, 2 veranda dhe është e pajisur me sistem ngrohjeje me kaldajë.
Godina është e ndërtuar në vitin 1937 dhe rikonstruktuar në vitin 2011. Ka një sistem alarmi funksional, vend parkimi për 2 makina si dhe një bunkier antibërthamor.
Përfshin dhe një ndërtesë prej 40 m² për shërbimet konsullore me 3 dhoma (1 dhome me komunikim te jashtem, 1 te brendshem dhe sallon) e ndërtuar në vitin 2011 nga Ambasada Austriake. Ka të instaluar sistem ndriçimi dhe ajrimi, manual dhe elektrik.

🏷ÇMIMI: 4’500 €/muaj (përfshirë taksat)
---------------
â–¶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
â–¶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 30 Gusht, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018