shofer,dado, kuzhinier dhe infermiere të nevojshme urgjentisht në shtëpinë tonë. 3800 Tirane

shofer, dado, kuzhinier i nevojshëm për oferta punësimi

ne jemi duke kërkuar për një shofer, dado dhe kuzhinier të kërkuar me përvojë prej 1 vit e më shumë për oferta pune në shtëpinë tonë. aplikanti duhet të kontaktojë me [email protected]

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 29 Gusht, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018