Vilë tri-katëshe me qira te shkolla Teknologjike 475 SHKODER

Sun Real Estate ofron me qira një vilë tri-katëshe me sipërfaqe 87 m² për kat. Vila është e mobiluar dhe ndodhet te shkolla Teknologjike “Hamdi Bushati”.
é‹shtë e mobiluar plotësisht dhe përbëhet nga 5 dhoma gjumi dhe dy banjo. Ofron edhe një oborr përpara vilës.

🏷ÇMIMI: 60’000 lekë/muaj
---------------
â–¶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
â–¶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 27 Gusht, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018