Okazion! Apartament 1+1, 37000 euro 37000 Rr Pasho Hysa

Shitet Apartament 1+1 me sip.53.2 m2. 1 dhom gjumi, 1 banjo, 1 ballkon. Sistemet e dritareve dhe dyerve plastike jane Dopio-xham per te siguruar mbrojtje efektive nga kushtet e pafavorshme te motit. Dyshemeja e shtruar me parket Laminat. Produkte Hidrosanitare nga me cilesoret! Per me shume informacion kontaktoni ne nr. 0696201931

Ndryshuar ne 27 Gusht, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 27 Gusht, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 27 Gusht, 2018