dyqan 168000 Elbasan

Shitet dyqan 60 m2,perball Neptun.Dyqani eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti,dhe i rinovuar ne vitin 2016.Mundesi qeraje e menjehershme.

Ndryshuar ne 14 Shkurt, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 24 Gusht, 2018 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 14 Shkurt, 2019