traktor 15.500€ diber

same hercules 160.Gjendje sh e mir pune.i vitit 98'.me rimorko me dy sponda.bren dhe pllug 1 metre thellsi.cmim i konsiderueshem.

Ndryshuar ne 22 Gusht, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 22 Gusht, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 22 Gusht, 2018