Apartament 1+1 në shitje tek ish-Parku i autobusave, Shkodër 23000 SHKODER

Zbritje çmimi!

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në katin e IV me sipërfaqe 57.5 m² dhe me adresë: tek ish-Parku i autobusave.

Apartamenti është i rikonstruktuar dhe shitet i pamobiluar, përveç banakut dhe banjos.

🏷ÇMIMI: 23’000 €
--------
â–¶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
â–¶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 20 Gusht, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018