Apartament per Shitje: 84000 Tirane

Apartamenti eshte i tipit 2+1 dhe ndodhet ne zonen e Maternitetit te Ri, zone e qete dhe e aksesueshme nga Bulevardi "Bajram Curri" pallat ne ndertim. Konstruksioni eshte nga me cilesoret ne Tirane, me materiale ekstra si: fasade te ventiluar, ndricim LED, 2 kate garazh te nendheshem, 4 apartamente per kat, dritare dopio xham termoizoluese, lulishte per banoret etj. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te banimit, siperfaqe totale banimi 93 m2. �mimi: 84.000 euro.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 17 Gusht, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018