Tokë bregdetit, 3500 m² 50 Zvërnec (VLORE)

Zvërnec (VLORE)
zona: rruga Shehaj (afër Hotel Zverneci, VillaMaria)

Sipërfaqja - 3500 m²
Toka ndodhet vetëm 100 m larg plazhit.
Pamja dhe vendi jane nder me te miret prane bregdetin e Vlores.
é‹shtë e përshtatshme për ndërtim kompleks vilash, kamping, apo për biznese të ndryshme.
E pajisur me dokumenta të rregullta.

Cel. : 069 94 93 402

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 12 Gusht, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018