Shtepi 2 kate 120.000 euro Morav Berat ne ane te rruges kryesore Ura vajgurore Berat

  • 120m2 cdo kat dhe 400m2 truall
  • 00306937191262
  • Kontakt

Ne katin e par garazh dhom gjumi banjo salon me guzhin dhe ballkon . Ne katin e dyte 2 dhoma gjumi salon guzhin banjo dhe veranda rreth e rreth

Ndryshuar ne 20 Mars, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 26 Mars, 2016
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 20 Mars, 2018