Ambient biznesi në shitje përballë Fakultetit Juridik 47700 SHKODER

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në katin e dytë dhe me sipërfaqe 52 m².
Ambienti ndodhet në rrugën “Hasan Riza Pasha”, përballë Fakultetit Juridik.

Mund të vihen në shërbim sallat e mbledhjeve që ndodhen në kat të tretë, të cilat ofrojnë shërbime sigurimi me roje dhe me kamera. Vihen në dispozicion edhe sporteli dhe shërbimi i kafesë në zyrë.
é‹shtë i pajisur me kondicionerë.
Ambienti ka projekt hollandez ekskluzivisht për zyra.
Për kushte çlodhjeje ofrohen edhe papafingoja dhe veranda.

🏷ÇMIMI: 6’000’000 lekë
---------------
â–¶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
â–¶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 1 Gusht, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018