SHTEPI VILE 115,000 korce ish fusha e druve Rruga Marko Bocari

  • 200 trualli.dje 120 +120 secili kat
  • 00306955534740
  • Kontakt

Shitet banesa me sipërfaqe prej 200 m2 me 2 kate
2 dhoma gjumi, sallon guzhine ,banje, ballkon dhe kati i 1 magazine me siperfaqe 120 m2.
Lokacioni: Qendër – Center Mall

Ndryshuar ne 4 Shkurt, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 30 Korrik, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 4 Shkurt, 2019