Vilë 3-katëshe me qira te Dugajët e Reja 700 SHKODER

Sun Real Estate ofron me qira një vilë tri-katëshe me sipërfaqe ndërtimi prej 450 m² (150 m² për kat) dhe me adresë: rruga “Hysej”, te Dugajët e Reja.

Prona është e strukturuar në mënyrë të tillë:
- Kati i parë ka një sallon të madh, një dhomë ndenjeje dhe një banjo.
- Kati i dytë ka 3 dhoma gjumi dhe një banjo.
- Kati i tretë ka 3 dhoma gjumi dhe dy banjo.

E veçanta e kësaj prone është se ndodhet shumë afër qendrës dhe njëkohësisht në një zonë mjaft të qetë dhe larg zhurmave, duke ofruar një mundësi shumë të mirë për ta shfrytëzuar si azil, hostel apo hotel.

Në shërbim vihet edhe oborri prej 180 m², që krijon kushte për një çlodhje të këndshme.

🏷ÇMIMI: 700 €/muaj
--------
â–¶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
â–¶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 28 Korrik, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018