Apartament 35000 Tiran�

Tirane mbi Shkoll�n e Baletit Jepet me Qera Apt 1+1+A+BLK Kati i 2, 62 m2, �mimi 35,000 Leke/Muaj.
Pallati �sht� i Ri i pajisur me ashensor. Apt eshte i mobiluar totalisht me kondicioner, paisjet elektro shtepiake dhe mobiljet te reja. Ka nje ballkon ne dhomen e gjumit.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 16 Korrik, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018