Apartament 89000 Tirane, Linze

Apartament i ri, 4+1+2 per shitje ne Linze. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri, ne nje zone mjaft te qete me ajer te paster dhe organizohet nga nje koridor i madh qe te con ne 4 dhoma fjetje, dhome ndenjtje, dy tualete dhe 3 ballkone . apartamenti eshte rezultat i bashkimit te dy apartamenteve 75 e 95 m2 ndaj mund te ndahet perseri. Ka punime ekstra dhe cmimi negociohet. Per me teper info kontaktoni ne nr e tel 0672030827

Ndryshuar ne 29 Qershor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 29 Qershor, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 29 Qershor, 2018