Shtepi private me qira po jo per familje per biznes Ne vartesi te tregut Durres

  • 110.meter katror
  • 00393201929923
  • Kontakt

3 dhoma gjumi guzhina dhe salla e njejta hapsire

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 28 Qershor, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018