apartamente 110000euro Elbasan

  • 150m+40verande dhe ballkon
  • 00355676378294
  • Kontakt

Jane 2 apartamente kati i trete75m+35m verande dhe kati i katert 75m +5m ballkon pjese e nje vile ne qender te Elbasnit me pamje bulevardin

Ndryshuar ne 23 Qershor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Qershor, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 23 Qershor, 2018