dyqan 21000 Berat

Dyqan i ristrukturuar ne zone interesante per biznes (rruga qe do te lidhi me Greqin) dhe me zona te tjera.
Dokumentet: dokumentet e zyres urbanistike, dokumentat e tapise e te noterit, faturat te paguara dhe dokumente te ristrukturimit.
E vizitushme ne cdo moment duke telefonuar ne fillim me personin qe e ndjek ne vend.
Ne momentin e offertes �mimi eshte i trajtushem.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 22 Qershor, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018