VILA 460000 NE QENDER TE SELITES, TIRANE

SHITET SHTEPIA (ME HIPOTEKE) NE QENDER TE SELITES, TIRANE. NE NJE VEND TE POSATSHEM DHE TE MBREKULLUESHEM. SHTEPIA ê‹SHTê‹ E MADHE, ME PLOT 3 DHOMA, 2 TUALETA, DHE NJê‹ SALLON TE BOLLSHEM. NJE OBORR MARAMENDES, I MBUSHUR ME GJELBERIM DO T JU DHUROJE QETESINE E NEVOJSHME PAS NJE DITE TE LODHSHME PUNE. SHTEPIA KA DY PARKING PER MAKINAT TUAJA. DY DYQANE DHE NJê‹ BODRUM. NUK MUND TE LIHEN KURRSESI PA PERMENDUR DY BALLKONET PREJ NGA NDIHET AROMA E MBREKULLUESHME E PISHAVE QE RRETHOJNE SHTEPINE. CDO HAPESIRE E KESAJ SHTEPIE DO TJU OFROJE KENAQESINE E ENDERRUAR Pê‹R JU DHE FAMILJEN TUAJ. PA DISKUTIM AI ê‹SHTê‹ VENDI IDEAL Pê‹R TE CILIN KENI PRITUR. I MOBILUAR ME GUSTO DERI NE PERFEKSION ENKAS PER JU. PADYSHIM DO TE ADHURONI CDO DETAJTE SAJ. PER CDO PYETJE MOS HEZITONI NA NA KONTAKTONI NE NUMRIN E POSHTECITUAR: 0683704968HOUSE FOR SALE( WITH MORTGAGES) IN THE CENTRE OF SELITA, TIRANA. IT IS IN A PERFECT AND UNIKE NEIGHBOURHOOD THAT YOU WILL HARDLY FIND IT IN ANY OTHER PLACE OF ALBANIA. THE HOUSE IS HUGE, WITH 3 ROOMS, 2 TOILETS, AND THE FIREPLACE IN THE LIVING ROOM MAKES THE ATMOSPHERE MUCH MORE PLEASANT SO AS EVERYONE CAN ENJOY IT. FURTHERMORE, IT HAS A MAGNIFICANT GARDEN COVERED WITH GREENERY THAT WILL REALLY RELAX YOU AND WILL MAKE YOU ECSAPE FROM YOUR HECTIC LIFE. THE MANSION HAS ALSO TWO PARKINGS FOR YOUR CAR, WHICH I THINK MAKES THE LIFE A LOT MORE CONVENIENT. IN THE PRICE ARE INCLUDED TWO SHOPS AND A BIG MAGAZINE. IT WOULD BE A SHAME NOT TO MENTION THE TWO BALCONIES WHERE YOU WOULD FEEL THE AROMA OF TREE PINES THAT SURROUND THE HOUSE. EVERY SINGLE PART OF THIS HOUSE WILL OFFER YOU THE GRADIFICATION YOU HAVE DREAMED FOR SO LONG. IT IS TRULY THE IDEAL PLACE FOR YOU AND YOUR FAMILY TO CULTIVATE LOVE AND AFFECTION. IT IS FULLY-FURNISHED AND SUITS ALL TASTES. WITHOUT ANY DOUBT, YOU WILL ADORE EVERY DETAIL OF IT AND EXPERIENCE THE BEST MOMENTS EVER. IF YOU ARE INTERESTED DO NOT HEZITATE TO CONTACT ME: 0685682784

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 25 Maj, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018