Dyqan me qira në Parrucë 393 SHKODER

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan në Parrucë me sipërfaqe 36 m².

Dyqani ndodhet në kat të parë në një zonë shumë të frekuentuar.

é‹shtë i shtruar me pllaka dhe ka një banjo.

🏷ÇMIMI: 50’000 lekë/muaj
--------
â–¶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose
📞+355 22 247570
â–¶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 24 Maj, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018