Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës 357 SHKODER

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në qendër të Shkodrës.
Ambient ka një sipërfaqe prej 72 m² dhe ndodhet në katin -1.

é‹shtë në gjendje mjaft të mirë dhe është i shtruar me pllaka.

🏷ÇMIMI: 45’000 lekë/muaj
--------
â–¶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
â–¶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Maj, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018