Shtepi me marreveshje Vlore (Kalaja)

shtepi n lagjen kalaja vlore. 600 m2 truall.\ 170 m2 shtepi 1 kateshe e kompletuar me te gjitha. garazhd 4 metra i lart dhe goxha i madh . shtepia ndodhet n lagjen kalaja vlor. ka pamje fantastike.mos nguroni sepse esht nj mundesi shum e mir dhe cmim shum i arsyeshem dhe shum i leverdishem mund t m kontaktoni per tju dhen me teper informacion 0699463545

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 16 N�ntor, 2014
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018