Shtepi 41000 Tirane

Shitet apartament 1+1!
Adresa: Rruga e Dibres , Afer Ambulances Numer 10
Apartamenti ndodhet n� katin e 4 t� nd�rtimit ekzistues, i pozicionuar n� nj� vendbanim t� mir�organizuar.
Apartamenti p�rb�het nga 1 dhome gjumi, ka nj� sallon , korridor , ballkon, dhe 1 tualet.
Apartamenti �sht� i pajisur me �ertifikat� pron�sie dhe hipotek te rregullt.
Sip�rfaqja 55m2
Apartamenti ka nj� arredim bashk�kohor dhe i rregullar pajisur me gjithcka.
�mimi 41000 Euro *Cmimi i Diskutueshem*

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 21 Maj, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018