Apartament 3+1 në shitje te Kisha e Madhe 68000 SHKODER

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 në katin e parë me një sipërfaqe prej 100 m² dhe adresë: rruga “Marin Biçikemi”, përballë Kishës së Madhe.

Ka tri dhoma gjumi, ballkon dhe dy banjo të kompletuara

é‹shtë i shtruar me parket.
Shitet i pamobiluar.
Pallati disponon garazh për parkim në shërbim të banorëve.

Prona është e pajisur me dokumenta te rregullta.

🏷ÇMIMI: 68’000 €
--------
â–¶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355673108008, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
â–¶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 19 Maj, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018