Apartament 25 Golem Durres

Pershendetje!
Ju njoftoj se japim apartament me qera me cmime te arsyeshme.
Cmimi i diskutueshem ne varesi te kohezgjatjes se qendrimit tuaj.
apartamenti eshte i kompletuar me te gjitha gjerat.Aty keni dhe kuzhinen tuaj ku mund te gatuani.
Apartamenti eshte 1+1 dhe rreth 70 m katror
Sa i perket pamjes eshte me pamje nga deti,dhe apartamenti ndodhet ne vije te pare,pra ngjitur me detin.
Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin e celularit (whatsapp,viber) ose ne email.
Ju faleminderit!

Ndryshuar ne 16 Maj, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 16 Maj, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 16 Maj, 2018