AMBJENT BIZNESI NE BLLOK 800 TIRANE

JEPET ME QERA (OKAZION) AMBJENT BIZNESI NE QENDER TE BLLOKUT TEK DAVIDOFF DHE VODAFONE BLLOK, KRYQEZIMI I RRUGEVE NIKOLLA TUPE ME IBRAHIM RUGOVA,
NE VENDIN ME TE MIRE NE BLLOK ME PAMJE NGA TE GJITHA ANET NGA RRUGA
TOTALISHT I RINOVUAR
SIPERFAQE E BRENDSHME 120 M2 I PERSHTATSHEM PER PARUKERI, QENDER ESTETIKE, ZYRA, CALL CENTER, ETJ ETJ
PALLATI I RI I VITIT 2000 GODINA KA SISTEM HYRJE ME KARTE DHE ASHENSOR.
PARKING NENTOKES TEK PALLATI
AMBJENTI ESHTE I PAJISUR ME KONDICIONERE NE CDO DHOME,
KA PUNIME SPECIALE PERFSHIRE PARKET NE TE GJITHE SIPERFAQEN, KA DY BANJA, TOTALISHT I PATINUAR, TOTALISHT I LYER ME BOJRA EKOLOGJIKE, TAVANE TE VARURA KOMPLET, NDRICIM I AVANCUAR LED, INSTALIME GJERMANE ELEKTRIKE, I PAJISUR ME INSTALIME PER SISTEM ALARMI DHE KAMERASH
NR TEL 0SE WHATSAPP: 0675897384

Ndryshuar ne 16 Maj, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 16 Maj, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 16 Maj, 2018