apartament 99000 21 dhjetori Tirane

Apartament 3+1+2 per shitje , ne zonen e 21 dhjetorit Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete ne Rrugen F Plaku, ne nje ndertim te vitit 1999, ne katin e dyte , orientuar nga jugu , plot drite natyrale e diell. Organizuar ne nje koridor te madh, tre dhoma fjetje, dhome ndenjtje e aneks gatimi , dy ballkone ku cdo ambjent ka ballkon, 2 tualete , njeri me dritare dhe tjetri me aspirim. Mjaft e pershtatshme per tu shndruar ne 2 apartamente 1+1. Per me shume info kontaktoni nr 0692099882 [email protected]

Ndryshuar ne 15 Maj, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 15 Maj, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 15 Maj, 2018