Apartament 1+1 në shitje 72000 SHKODER

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 100 m².
Apartamenti ndodhet në katin e pestë në rrugën “Vaso Kadia”.

Përbëhet nga një dhomë gjumi, një sallon, nje banjo dhe dy ballkone, njëri prej të cilëve ka një sipërfaqe prej 40 m².
Shitet pjesërisht e mobiluar.

🏷ÇMIMI: 72’000 €
--------
â–¶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
â–¶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 9 Maj, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018