Shitet 1000m2 toke per ndertim shtepie. 29900 Shkoder


Toka disponon certifikate pronesie te rregullt.
Cmimi 29.900€
Ndodhet ne Dobraç Shkoder.
Zona eshte e aksesueshme dhe e pershtatshme per jetese.
Kontakto Agjent Shitjesh Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 9 Maj, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018