DYQAN + GARAZH ME QERA NE LUSHNJE 30 Lushnje

Në zonën më të bukur të qytetit të Lushnjës, ne BULEVARDI SHé‹TITORJA E PALMAVE, jepen me qera:
1) Dyqan 100 metra katrore
2) Garazh/Magazinë 35 metra katrore
Të gjitha këto kanë pllaka të reja
Instalimet hidraulike dhe elektrike janë të reja
Ka ujë dhe energji elektrike 24 orë në 24. Ka tualet dhe lavaman.
Dyqan është në katin përdhesë të një ndërtese të madhe që është e banuar nga shumë familje, kjo do të rrisë bazën tuaj të konsumatorëve.
Garazhi mund të përdoret si një depo për biznesin tuaj.
I SHKELQYER PER CDO BIZNES.
Për më shumë informacione ju lutem telefononi në numrin 0039-3291974064

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Maj, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018