Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 100 mâ² 120.000 Euro (Rruga e Kavajës) 120000 Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania

Apartamentu ndodhet ne rrugen e Kavajes perballe me Parkun e Autobuzave shitet apartament 2 dhoma +soxhorno + tualet me dritare. Sip 100 m2, Kati 7, pallat I ri me ashensor. Punime dhe mobilim super cilesor. Proces hipotekimi. Cmimi 120.000 Euro.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 Maj, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018