Dy godina me qira në Velipojë 1 VELIPOJE

Sun Real Estate ofron me qira dy godina në Velipojë.

- Ndërtesa e parë është tri-katëshe ndër të cilët 2 lëshohen me qira.
Secili kat ka një sipërfaqe prej 200 m² si dhe kanë nga 8 dhoma.
- Ndërtesa e dytë është dy-katëshe. Secili kat ka një sipërfaqe prej 180 m² dhe nga 4 dhoma.

Të gjitha dhomat janë të kompletuara, kanë sistem kondicionimi, të shtruara të gjitha me pllakë, me sistem ngrohje uji me impiant gazi.

Banesat ofrojnë edhe parking të mjaftueshëm për 10 makina.

🏷ÇMIMI: 8'000 €/vit
--------
â–¶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
â–¶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 28 Prill, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018