Apartament 41500 euro Durres

  • 67 metra katror
  • 00393393269324
  • Kontakt

Apartamenti eshte 67 meter katror I mobiluar kati 4 lagja 17 perballe shkolles 14 Nendori. Investime te reja si dyer dritare, instalime elektrike dhe hidraulike. Ballkoni I mbyllur me Duralumin, tarraca e izoular e re me kartoser, e suvatuar e re dhe nga jashte. 41.500 euro I diskutueshem

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 26 Prill, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018