Apartament 2+1 në shitje në Shëngjin 550 €/m² 40150 Lezhe

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në Shëngjin, afër Coral, rrugës për në Kune. Apartamenti ndodhet në kat të 3 dhe ka një sipërfaqe 73 m² dhe 10 m² pjesë e përbashkët.

Ka një sallon, dy dhoma gjumi, një banjo dhe ballkon.

🏷ÇMIMI: 40’150 €
--------
â–¶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
â–¶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 26 Prill, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018