Objekt me qira te Dugajët e Reja 500 SHKODER

Sun Real Estate ofron me qira një objekt dy-katësh (në katin e dytë dhe të tretë) me sipërfaqe 116.2 m² për secilin kat.

Objekti ndodhet te Truma e Dugajëve të Reja.
é‹shtë në gjendje shumë të mirë, i shtruar me pllaka dhe ka dy banjo.

🏷ÇMIMI: 500 €/muaj
--------
â–¶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
â–¶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 25 Prill, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018