Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 180 m² 1.200 Euro (Bllok) 1200 Bllok

Ne Bllok pas Presidences, jepet me qera apartament Siperfaqe 180 m2, Kati 3, 2 dhoma + soxhorno, 2 tualete, 2 ballkone.

Eshte pozicionuar ne zone elitare, per banim dhe akses te shpejte ne qender, punime shume cilesore.

Eshte super i kompletuar, me sistem klimatizimi dhe mobilim koherent, roje 24 ore.

Cmimi: 1200 Euro/muaj.

Preferehon te huaj dhe qira afatgjate.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Prill, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018