Tirane, shes Vile 216 m² 795.000 Euro (mbrapa Piramides) 795000 mbrapa Piramides

Shitet vile 2 kateshe prapa Piramides, me kolona te nxjerra edhe per katin e trete. Siperfaqe aktuale e viles eshte 216 m2 dhe me tre vende parkimi automjetesh. Trualli prej 213 m2 eshte i mireorganizuar, kati i pare perbehet nga dy dhoma gjumi, salloni i madh edhe guzhina me vete, me tualet e ballkon. Edhe kati i dyte ka te njejten perberje dy dhoma gjumi, tualet i madh me dritare edhe guzhine funksionale. Pranohet edhe mundesia e nderrimit me 60% te vleres me klering (Apartamente / Dyqane) ne Tirane. Aktualisht vila eshte e dhene me qera me shtetas te huaj. Disponon dokument hipotekor te rregullt! Cmimi: 795.000 Euro.

Ndryshuar ne 23 Prill, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Prill, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 23 Prill, 2018